بخارشویی

در سالهای اخیر با رشد علم و فناوری لوازم و شوینده های نظافت نیز رو به گسترش بوده است و امروزه در حال جایگزین شدن نظافت مدرن به جای نظافت کلاسیک و قدیمی  می باشد، که بخارشوی یکی از آنهاست.

بخارشوی ها امروزه نقش مهمی را در نظافت سطوح مختلف ایفا می کنند. دستگاه های بخارشوی مدل های متنوعی طراحی شده اند یک مدل براي مصارف خانگی و خصوصی مدل ديگر برای مصارف صنعتی و نيمه صنعتی طراحی شده اند. تمامی مدل های آن به نازل های مخصوص شستشو براي اهداف مختلف مجهز مي باشند.

نازل هاي مخصوص (نازل شستشوي كف، ديوار، فرش، موكت، مبل، شيشه، شيرآلات و گوشه ها و …) به همراه پدهاي حوله اي و ۲ لوله نيم متري به منظور كار در ارتفاع در نظر گرفته شده.

مصارف عمده دستگاه بخارشوي

  • شستشو و ضدعفوني ديوارهاي گچي با پوشش رنگ، كاشي، سنگ و …)
  • شستشو و ضدعفوني فرش، موكت و پرده ها
  • اتوي بخار لباس ها و پرده ها
  • شستشو و ضدعفوني شيرآلات و سينك و تمامي سطوحي كه از جنس استيل و يا فلز مي باشند.
  • شستشو و ضد عفوني شيشه ها، پنجره و ام دي اف
  • شستشوي درزها و گوشه ها

نظافت به روش بخارشوی از سیستم و تمیز کننده های کلاسیک اثر گذارتر است و از همه مهم تر یک نظافت کننده سالم بهداشتی بوده و یک سیستم نظافت مدرن می باشد.

این سیستم نظافت بدون نیاز به مواد و شوینده های شیمیایی برحسب لوازمی که می خواهیم نظافت کنیم حدودا ۱۵۰ درجه دما بخارخشک در نهایت سرعت و راحتی نظافت لوازم را انجام می دهد.

استفاده از نیروی بخار در صورتی که بخار در دمای بالا باشد (۱۰۰درجه) می تواند در میکروب کشی، ضدعفونی و پاکیزگی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و همچنین اطرافیان خود را از مضرات سرطان زایی مواد شیمیایی حفظ می کنید و از هزینه های ناشی از خرید مواد شوینده و ضدعفونی کننده ها آسوده می شوید.