مبل شویی در محل

مبل شویی یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط آریا متین گستر می باشد که شما میتوانید به صورت آنلاین آن را رزرو کنید و از خدمات شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان استفاده کنید.

معضلی که اکثر خانم ها با آن مواجه می شوند، لکه های زرد روی پارچه ی مبلمان است که به مرور زمان و استفاده ی مداوم از آن ها نمایان می شود و به هیچ عنوان نمی توان با دست آن ها را پاک کرد. برای حل این مشکل بهتر است از خدمات خشکشویی مبل در محل شرکت های خدماتی استفاده کرد.

همان طور که اطلاع دارید شستشو و خشک شویی انواع مبلمان و صندلی با برنامه ریزی صحیح و گاهی اوقات با استفاده از دستگاه های مخصوص و مکانیزه شستشو و خشکشویی مبل انجام می گیرد.

بنابراین قبل از نظافت مبلمان بهتر است درباره بافت پارچه های مبلمان اطلاعاتی داشته باشید که معمولاً این اطلاعات را برچسب ها یا اتیکت های موجود بر روی آن در اختیار ما قرار می دهند اما اگر حتی گم شده باشند نیروهای خدماتی خشکشویی و شستشوی مبل، خود با شناخت کامل در این زمینه و با توجه به بافت آن ها که می تواند ترکیبی یا مصنوعی و طبیعی باشد به نظافت مبلمان و صندلی های شما می پردازد.

قالیشویی

در شرکت آریا متین گستر خدمات قالیشویی طبق دستورالعمل مشخص و با دقت و کیفیت بالا توسط پیشرفته‌ترین دستگاههای قالیشویی و بهترین مواد شوینده انجام می شود.

قالیشویی، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، آسانتر و سریعتر شده‌ است. قالیشویی امروزی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌ های قالیشویی و با دستگاه‌ های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرش های شسته شده، از گرمخانه استفاده می‌شود. البته همچنان در بعضی از نقاط ایران و خاورمیانه، هنوز به صورت دستی نیز انجام می‌شود.

قالیشویی فرش‌ها به دو نوع فرش های ماشینی و فرش های دستباف تقسیم می‌شود؛ که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده، متناسب با نوع فرش انتخاب می‌شود.