پرستار کودک

کلیه امور مربوط به نگهداری از کودکان خود را به ما بسپارید و آسوده خاطر باشید چون ما به خوبی می دانیم که چه وظایفی را باید انجام دهیم.

شرکت آریا متین گستر از متخصصین آموزش دیده و قابل اعتماد جهت پرستاری کودک، استفاده می نماید. پرستار کودک خوب می‌داند کودک چگونه رشد می‌کند و پرورش می‌یابد. برای کودک محیط هیجان انگیز ایجاد می‌کند راه های بسیاری برای یادگیری کودک ایجاد می کند. پرستار کودک با شما کار می کند و نگرانی‌ هایتان را گوش می دهد. دوست دارد فرزندتان را در رسیدن به اهدافی که شما برایش تعیین کرده‌اید، کمک کند.

پرستار سالمند

مراقبت از سالمندان با بیماری خاص نیازمند دانش و تجربه است. مشاوران شرکت آریا متین گستر با بررسی وضعیت سالمند شما، ماهرترین و با تجربه ترین فرد را طبق شرایط سالمند شما به منزل اعزام خواهند کرد.

امروزه درصد زیادی از سالمندان علی­رغم داشتن مشکلات سلامتی مزمن و متعدد، به طور مستقل و تنها زندگی می­ کنند. تغییرات مرتبط با سن و بیماری بر تصویر سالمندان از خودشان اثر می­ گذارد. برقراری ارتباط موثر بیماران سالمند برای پرستار سالمند از اهمیت ویژه ­ای برخوردار است.

بیماران سالمند نیاز خاصی دارند و برقراری ارتباط با آن­ها می­ تواند چالش ­برانگیز باشد اما پرستار سالمند می­ تواند با رعایت نکاتی در این امر موفق عمل کند.